kireä kondomi?

Onko tavallista että kondomin tyvirenkaasta jää peniksen varteen sellainen puristusjälki, you know? sellainen tumma rengas? vai onkohan mulla spitaali
3583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voimakkaat antibiootit ehtii vielä tehoon, ennenkuin se tippuu kokonaan pois. Mutta pidä kiirettä, suotusa kasvualusta pöpöillä tuplaa kannan puolen tunnin välein.

Äänestä
  • liian myöhäistä :(

    Äänestä

Ettei vaan olis kasvurengas, mulla on ihan samanlainen ja semmonen metrihalko ettei ovesta sisään mahdu. Onneksi olen timpuri, että kyllä sitä aina höyläämähän joutaa. Helsingissä kun pidin nahkahousuja citinaiset kauhistelivat, vaikka kovasti yritin rauhoitella ettei mulla seiso olivat heti paremmin mielin. En kehdannut kertoa että seisoo se ilman viagraakin. Soitin tuossa toissa päivänä durexille ja kerroin vähän mittoja niin eivätkö neuvoneet vuokraamaan ulkoilmateltan. Kyllä se vaan tämmösellä pitää paljaalla vedellä, ympäristöystävällisempääkin. Juu se on tätä nykyaikaa pitää olla vihreätä. P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jallu kirjoitti:

Onko tavallista että kondomin tyvirenkaasta jää peniksen varteen sellainen puristusjälki, you know? sellainen tumma rengas? vai onkohan mulla spitaali

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu