Mitäs tuumisit ateisti jos saisit
72 neitsyettä?!!
12406
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
ja hänkään ei ole neitsyt...
Jos naisesta tehdään palkinto joka voidaan antaa palkkioksi urotyöstä niin se on todella vääristynyt kuva miesten ja naisten tasa-arvosta. Naiset ovat tasan yhtä arvokkaita kuin miehetkin, eikä kukaan voi "antaa" heitä palkinnoksi. Isoisäni eivät polttaneet rintaliivejään Suomen sodissa tämän vuoksi!
Omituista hehkuttamista sinulla!
Juu kuola valuu, ja arvaatkos miksi? No kun ostin Kanan uutuuslevyn tänään! Voi että se typy on seksikäs! ;) Hottii staffii
En nyt ihan tiedä mitä tuossa hehkutin mutta se siitä varmasti tekikin niin omituista. :)
Piti tuolle aloittajalle vastata. Ei ollut sinun kirjoitukseesi tämä vastaukseni. Sori.
Sattuuhan näitä vahingonlaukauksia muillekin. Meinasin repiä pelihousut kun luin yhtä vastausta omaan kirjoitukseeni tuolla "Ateismista ei ole perustaksi" -keskustelussa, mutta tajusin sitten että ei se ollut mun viestiin tarkoitettu, jotenkin oli vaan eksynyt siihen. Mutta mitä näitä suremaan. :)
olen hc-runkkari. toki neitsyet voisivat runkkaamistani katella mikäli välttämättä haluaisivat. toki siinä paljon kateltavaa ole, mut kummiski.
tuo muslimien naismäärä verrattuna meidön idoliin kuningas Salomonin, jonka vaimoaluku oli tuhat ja apuvaimot lisäksi. Kysyin rippikoulussa, olisiko siinä esikuvaa meillekin.Pappi ymmärsi nuorta ja sanoi: Poikani, ota vaan 1000, mutta muista että anopit tulee teille asumaan. Kauhistuin ja ajattelin ruveta homoksi.
For what?
Kysyitkö jo Nasselta?
ps. foto olis kiva yllätys :D
Lampaita, lehmiä, mitä neitsyitä? Kloonattuja
neitsyt marioita 72 kpl? Ja vaikka nämä neitsyet
olisivat teinityttöjä, niin mitä
mä tekisin 72:lla? Ja miksi neitsyitä,
mulla ei ole ainakaan niin huono itseluottamus
että pitäisi pelehtiä kokemattomien tyttöjen
kanssa... Mieluimmin 72 kpl MILF:jä...
Naispuolisilla neitsyillä en tekisi yhtään mitään, umpihetero kun olen.
Miespuolisilla neitsyillä en myöskään tekisi mitään, koska kyllä aikuisen miehen pitää jo perusasiat osata. Yhden poikuuden olen vienyt, ja siinä kokemuksessa oli ihan tarpeeksi: kamalaa räpellystä, sohellusta ja kiirettä, ja viitisen sekuntia riitti nuorukaiselle.