Miksi Blues ei myy Oskari Osalaa Jokereihin

Miksi Blues ei myy Oskari Osalaa Jokereihin, ja vaihtokaupassa saisivat tilalle Sami Heleniuksen.
5213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ketään oskaria minkä myis.

Äänestä
  • Tarkoitin mäntti sitä Oskari Osalaa joka pelaa Bluesissa ketä Oskaria itse tarkoitit ketä en tunne enkä tiedä onko se joku Oskari Korpinen.

    Äänestä

  • Kenestä Oskarista sinä muuten puhuit, minä puhin vain Bluesin Oskari Osalasta joka saisi puolestani siirtyä takaisin Vaasan Sporttiin kun ei ole mikään vahvistus Espoon Bluesille.

    Äänestä

  • En tiedä sitä Oskaria ketä ... kirjoitti:

    Kenestä Oskarista sinä muuten puhuit, minä puhin vain Bluesin Oskari Osalasta joka saisi puolestani siirtyä takaisin Vaasan Sporttiin kun ei ole mikään vahvistus Espoon Bluesille.

    ei pelaa ketään oskaria. torvi.

    Äänestä

  • bluesissa kirjoitti:

    ei pelaa ketään oskaria. torvi.

    eihän se osaa kunnolla lukea eikä kirjottaa, eikä käsitä mitä lukee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Blues vahvistus olisi tulossa kirjoitti:

Miksi Blues ei myy Oskari Osalaa Jokereihin, ja vaihtokaupassa saisivat tilalle Sami Heleniuksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu