Yhteisvastuukeräys

Yhteisvastuukeräys alkaa.
Jumala siunatkoon kaikkia kerääjiä!
Siunausta myös kaikille lahjoittajille!
6262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

voittamistaan miljoonista puolet yhteisvastuukeräykseen.
Se olisi esimerkki köyhällekkin, joka vähästään antaa viisi euroa.

Äänestä

kymmenen euroa. Hän on sentään ortodoksi
Halosen uskosta en mitään tiedä ja siksi en anna senttiäkään.

Äänestä
  • uskoa muuhun, kun että kirkon linjat on sekoitettava ja hyvin on ilmeisesti onnistunut.
    Homoille pidetään messuja ja nainen esittää pappia.
    Ei taida halonen uskoa muuhun kun sdp puolueeseen ja kaveriinsa tuomiojaan.
    Krokokyyn eleet silmissään availee keräyksiä luullen, että voittaa sillä jotakin.
    Mennyttä mikä mennyttä.

    Äänestä

Ote kyseisestä linkistä : " Puheessaan presidentti Halonen korosti, että työnteko on jokaisen oikeus. "

Huvittavaa että sdp ihminen puhuu tuollaisia kun ovat vuosikymmeniä ajaneet firmoja alas ja nyt kun hiljalleen tulokset alkavat näkyä, niin lyllerö puhuu, että työnteko on jokaisen oikeus :)
Miksi ihmeessä sdp on sitten estänyt työntekoa ja yrityksiä ? Koska he joutuvat vastuuseen rikkomuksistaan yhteiskuntaa ja maatamme vastaan?

Äänestä

EIKÄ TEE MITÄÄN, EIVÄT OTA KANTAA MIHINKÄÄN ASIAAN, EIVÄTKÄ TUO JUMALAN VALTAKUNTAA IHMISTEN KESKELLE

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alkanut kirjoitti:

Yhteisvastuukeräys alkaa.
Jumala siunatkoon kaikkia kerääjiä!
Siunausta myös kaikille lahjoittajille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu