Islamilainen puolue uudistaisi seksivalistuksen kouluissa ja paljon muutakin.
http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Islamilainen puolue uudistaisi seksivalistuksen kouluissa/1135233886144?ref=rss
http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Islamilainen puolue uudistaisi seksivalistuksen kouluissa/1135233886144?ref=rss
Vastaukset 5
Vanhimmat
kansanedustaja "vittu haisee hyvälle" ensimmäisiä suomalaisia jotka kirjoittavat kannatuskortin?
Mut, miten olis työn teko, eläminen ilman sossua, asiallinen käytös julkisilla paikoilla, moraali geenin omaksuminen ( apinoilla ja muslimeilla ei ole moraali geeniä), pukeutuminen länsimaisittain ( hankala lapioida suo-ojaa huntu päällä. Ja, VIIMEISEKSI VASTUUTA OMASTA TOIMEENTULOSTA EIKA OLLA JATKUVASTI KARVAINEN KÄSI OJOSSA.
Joko Pariisin keävtmuoti on julkistettu?
Tuskin minäkään pukeudun länsimaisittain - yleensä minulla on aina joitakin vanhanaikaisia vaatteita. Joillakin maailman ihmisillä on jopa niin vanhanaikaisia vaatteita, että kuosi on keskiajalta. Sehän on suorastaan viisautta: ei ole koskaan epämuodikkaan näköinen.
Jos jokin aika sitten heitä ei ollut paljon, niin nyt heitä on siinnyt rutkasti lisää. Hesassa jo paljon. Ja täällä keskellä ei mitäänkin jo näin, vähän oli outoa kun ei ole ennen näkynyt. Miten tähän voi tottua.
länsimaiseen sivistysyhteiskuntaan. Barbaariset, kivikautiset, julmat, sivistymättömät ja raaat tapansa haluavat väen väkisin tänne. Nyt on viimeistään käynyt selväksi, miten tärkeää on, että heidät poistettaisiin Euroopasta yhteiskuntarauhan takia.