Jälkiviisaissa keskustellaa jälleen

ja hänen äidistään. Näin toimittaja lupaili.

Toisin Santamuori on lopullisesti poijjes.
2177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Santavuoresta kun hän ei ole paikalla onneksi enää.Nyt olisi hyvä paikka häntä solvata.

Äänestä

Eivät uskalla hiiskahtaa koko naisesta enää, kun teki niin kauhean teon puhumalla ihmisen ulkonäöstä niin hirveitä asioita.

Itse olen sitä mieltä, että Santavuori on ollut rohkea, rehellinen keskustelija. Mutta keskustelumediassa pitää olla niin varovainen...tietysti valkolaisia saa arvostella suuntaan ja toiseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Obamasta kirjoitti:

ja hänen äidistään. Näin toimittaja lupaili.

Toisin Santamuori on lopullisesti poijjes.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu