Onko puusiima savonarola ja KirkonNihti?
arvuutan ihan suoraan
arvuutuskekkuli
6274
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
olla.
puusiima on atte, savis on uskis ja kirkkis on mahdollisesti loogikko ...hmm
puusiimasta mutta minä en ainakaan ole savonkakola. enkä nihti. en ole perverssi joka syntyy montakertaa homobileissä. eikä mulla ole kyllä mekkoakaan.
vai luuletko että monestisyntyneen älykkyys riittää edes kirjoittamaan mistään muusta kuin jeesustelusta ja helvetillä uhkailusta?
voidaanhan myö testata tietennii.. kokkeillaan ekaks viäntee oekee levveetä savvoo ja katotaa mite se onnistuupi lukihäeröseltä savo'arolalta ja testoomme se jäläkeen sitte nihtijä ja jos ee se vielä onnaa ni koetetaan sitte jollae ulukomuan kielellä.
eli arvaanpa tässä ihan ite että en ole kumpikaan noista mekkojeesuksista.
Jåon kinni, tunnistiite minut !!!!!!!!!!!!!!!!
Jeesux suinaa teitä!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>>Olen savonarola
KirkonNihti 11.2.2008 klo 19.00
Jåon kinni, tunnistiite minut !!!!!!!!!!!!!!!!
Jeesux suinaa teitä!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kuka on ei puusilmä vaan näkevä silmä? Kuka on MAP- kirkkolainen? Kuka on aito totuus, vai onko monta?
korkeintaan persesilmä.