Arvostettu juutalainen tietokoneguru ja keinoälytutkija David Levy (luetaan: Daavid Leevi) väittää, että v. 2025 miesten käyttöön on saatavissa fyysisesti ja psyykkisesti 100 % luonnonmukaisesti valmistettuja ja aidon oloisia naisROBOTTEJA, jotka toteuttavat isäntänsä kaikki fantasiat... Nngghh, odotan ilolla sitä aikaa!
http://www.ufodigest.com/news/0208/sexwithrobots.html
http://www.ufodigest.com/news/0208/sexwithrobots.html
Vastaukset 6
Vanhimmat
odotan minäkin ja moni muukin normaali, pösilöt pysyvät vihdoinkin kotonaan eivätkä hillu ympäriinsä julkisilla paikoilla häiritsemässä ihmisiä.
robottinaiset eivät myöskään petä kuten normaalit naiset.
Aika harva mies antaa niin hyvin, että sitä jaksaisi 27 kertaa enempää katsella....
puhumaan niin vastataan nyt vaikken aikonutkaan.
Yleensä miehet dumppaa ekan kerran jälkeen, ainakin itseää kunnioittavat. aika harvas sulla täytyy olla että sä dumppaisit jonkun ku se vie 27 kertaa?
Puhut varmaankin suurella kokemuksella...toiset feministit ovat kertoneet.
olet kuin jöris... Mieshän on pelkästään vastuussa sun nautinnostasi? Sulla ei ole mitään osaa eikä arpaa miten seksi sujuu? Voi voi
Kuvittelen tuollaiset aikamoiseksi lahnaksi sängyssä.