Matti Vanhanen pilasi

"Matti pilasi elämäni, sellaisen joka minulla oli ennen suhdetta".

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200802147246263_uu.shtml

No, tää ihminen on varmasti pilannut myös Kemijärveläisten elämän.
1131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisiko mahdollista se, että Sinä pilasit Matin elämää, jonkin verran. Mikä se meni vikaan.
Teistä, siis Sinusta Susanna ja Matista olisi tullut Suomea edustava kaunis aviopari.
Harmi. Vielä voisitte sopia riitanne. Ehkä avioliittoneuvola voisit auttaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


elämäni. kirjoitti:

"Matti pilasi elämäni, sellaisen joka minulla oli ennen suhdetta".

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200802147246263_uu.shtml

No, tää ihminen on varmasti pilannut myös Kemijärveläisten elämän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu