olipa aika suloinen kouluttaja

Niin varmaan katsoi kyllä moni muukin =)
Ensiviikkoon?
41635
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sinähän olet naimisissa. Älä silmäile.

Äänestä
  • .. huomasin sen tänään kun itse pidin luentoa. Katselija vei jalat "altani" ja keskittyminen häiriintyi. sanat ja ajatukset sekosivat ja sain juuri ja juuri pidettyä kuviot koossa. Juuri ja juuri. Ja naimisissa oleva oli tämäkin katselija. Toisaalta se oli mukava hetki, toisaalta erittäin epämukava. Ja jäljelle jäi levoton ja kummallista kyllä minulle syyllinen olo.

    Äänestä

lomalla, ehkä sen jälkeen taas nähdään :0

Äänestä

Ja kyse oli siis että nainen katseli miestä...
Näin tänäänkin =) mutten kehdannut niin avoimesti enää tuijottaa..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


salaa katselin sillä silmällä kirjoitti:

Niin varmaan katsoi kyllä moni muukin =)
Ensiviikkoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu