Häkkinen ja seksitanssija

Mika mika,minkäs teit.Kaiken saavutuksen jälkeen
nussit seksitanssijaa joka työskentelee jossain
horolassa.Missä on miehen itsekunnioitus?
Ihan oikein jos saat taudin.
2145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tollanen porttoileva naikkonen ei ole mitään
Erjan rinnalla. Naikkonen on halpamaineinen
mutta Erja sensijaan oli akateeminen ja pienten
lasten äitikin.Tosi pettynyt.

Äänestä
  • Akateeminen? HAHA! "Erjan" matkailuohjelma oli muuten huonoin tv-ohjelma, mitä olen ikinä nähnyt.

    Häkä tajusi viimein vaihtaa vanhan ruunansa muutama vuosikymmen tuoreempaan vuosimalliin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikan alennustila kirjoitti:

Mika mika,minkäs teit.Kaiken saavutuksen jälkeen
nussit seksitanssijaa joka työskentelee jossain
horolassa.Missä on miehen itsekunnioitus?
Ihan oikein jos saat taudin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu