KOMIAT ON SIVUT

niin kiitos sille joka mulle sen neuvoi pääsette minusta tällä palstalla ja meen sinne ihasteleen kuvia yms.Komiahan tuo on kaupunginjohtajakin,onko Nurmoosta vaiko Sjoelta sinne tullut,sukunimi tuo sellaisen tunteen.Hei ja kiitos teille kommenteista.
2367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä sinä saat jatkaa tänne kirjoittelemistakin! Ajattelin vaan, että jos oikeata tietoa haluat, niin kaupungin sivu on siihen tarkoitukseen paree. Epäilen, että asut ulkomailla. Kuulostat jotenkin 'kaukaiselta'.

Äänestä
  • Älä kuvittele tuollaisia. Tai onhan Lapuan naapuriinkin tulossa Pohjois-Korea.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex ex ex lapualaanen kirjoitti:

niin kiitos sille joka mulle sen neuvoi pääsette minusta tällä palstalla ja meen sinne ihasteleen kuvia yms.Komiahan tuo on kaupunginjohtajakin,onko Nurmoosta vaiko Sjoelta sinne tullut,sukunimi tuo sellaisen tunteen.Hei ja kiitos teille kommenteista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu