Helvetisti virheitä sarjassa, mikä

ohjelma jo pitkän aikaa.

Ainoat, mitkä toimii on juoni ja sen käänteet. Okei onhan sitä kiva seurata vanhojen salkkari-näyttelijöiden tuomaa komediaa siihen. Mutta nuo uusimmat. Ei helevetti, viekää takas, mistä ovat tulleet.
1501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niinpä Salkkarien uudet näyttelijät ovat toinen toistaan huonompia! Luetaan vaan repliikit ulkomuistista, eikä eläydytä lainkaan.. Salkkareihin tulee aina vaan lisää ja lisää teinejä. Miksei näyttelijäkaartiin tule lisää parikymppisiä? Onko Salkkareista tulossa joku teinisarja?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on katsotuin kotimainen kirjoitti:

ohjelma jo pitkän aikaa.

Ainoat, mitkä toimii on juoni ja sen käänteet. Okei onhan sitä kiva seurata vanhojen salkkari-näyttelijöiden tuomaa komediaa siihen. Mutta nuo uusimmat. Ei helevetti, viekää takas, mistä ovat tulleet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu