Demarit paniikissa kun ei löydy yhtä hyvää kuin

Keskustalla ylivoimainen puheenjohtaja. Muiden puolueiden puheenjohtajat jäävät Matin varjoon.

Hyvä Matti.
1101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on Mauri. Maurilla oli nimittäin tarpeeksi järkeä ja harkintakykyä olla viemättä "jorpakkoonpaiskaamistaan" esitutkintaan. Matti sen sijaan kiemurtelee vielä pitkään ex-naisystävänsä haastamisesta. Poliittisen itsemurhan voi tehdä monella tavoin, odotellan ja katastellaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matti Vanhanen kirjoitti:

Keskustalla ylivoimainen puheenjohtaja. Muiden puolueiden puheenjohtajat jäävät Matin varjoon.

Hyvä Matti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu