HML, mies ja hymy

Hei, kuka olit sinä hymyileväinen mies, joka ajoit eilen rinnallani Hml:n keskustassa kullan(?) värisellä toyotalla ja hymyilit valloittavasti? Ajoit perässäni jukolan ostoskeskukselle asti. Pitäisikö minun tuntea sinut jostain?
Punainen auto ja tyttö
1388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Elätkö vain tunteella?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


punainen auto kirjoitti:

Hei, kuka olit sinä hymyileväinen mies, joka ajoit eilen rinnallani Hml:n keskustassa kullan(?) värisellä toyotalla ja hymyilit valloittavasti? Ajoit perässäni jukolan ostoskeskukselle asti. Pitäisikö minun tuntea sinut jostain?
Punainen auto ja tyttö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu