Jos Juha tulee kadulla

ja haluu lainata polkupyörääsi mitä teet?
6381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ja ongelma on ohitse !

Äänestä

Ensin virtsaan alleni. Sitten annan pyöräni, kännykkäni, lompakkoni ja kotini avaimet.

Äänestä
  • hänelle kaikki nuo, vaikka polkupyörää vain lainaisi? Olet hölmö. Hän loukaantuisi ja voisi ruveta väkivaltaiseksi. Minäkin loukkaantuisin, jos joku tuttu tekisi minulle noin. Oletko humalassa?

    Äänestä

Potkin nikita nouhaunilta munat turvoksiin ja poljen pyörälläni edelleen !!!! D D

Äänestä
  • on jotakin ymmärrettävä, niin olet siis piilohomo.

    Äänestä

Noin kiire on"

-Polkupyöriä saa aina uusia :D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


vastaan kirjoitti:

ja haluu lainata polkupyörääsi mitä teet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu