Raija Pelli selittää.

Yliluonnollisia kokemuksia Pelli kertoo kokeneensa jo pitkään....
....Pelli paljastaa myös, ettei hän ole suvussaan ainoa, joka saa viestejä tuonpuoleisesta.

Asia,jota pohdin, on minulle selvä, Raija Pelli selittää.

Turhuukksien turhuus on media tänään!

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200802287313008_uu.shtml
2188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin se vain on!

Äänestä

Raija Pelli teki oikein kun kertoi hieman sisäisestä elämästään ihmisille. Nykyinen Psykologia ei juuri tunnusta selvännäköisyyttä ihmiselle kehittyneeksi aistiksi. Luulisi kuitenkin olevan ihmiskunnassa MUINAISTA VIISAUTTA tuonkin asian varmuudella toteamiseksi. Niin eiköhän Yliopistostakin löydy tietoa asian varmistamiseksi. Ja todentotta SUOMEN WIKIPEDIASTA LÖYTYY TARKISTETTU ESITYS "SALAISESTA OPISTA" MADAM BLAWATSKY. JA KIRJA ON TÄYDELLINEN ESITYS ROTUOPIN PERUSTEISTA. SUOMALAISET OVAT ALUNPERIN ARJALAISTA KANTAROTUA. JA VIIDEN KANTARODUN OMINAISUUKSIIN KUULUU KORKEAMPIEN HERMOKESKUSTEN HERÄÄMINEN, JOKA ILMENEE NS, SELVÄNNÄKÖISYYTENÄ TAI KUULONA. JA TOKI LÄÄKÄRIN OPINNOT JA YLEIS SIVISTYKSEN OMAAVAN HENKILÖN TULISI RIITTÄÄ MÄÄRITTELYN SUORITTAMISEEN ILMAN ERHEITÄ. VAAN YLEISESTI TUNNUSTETAAN SILTI ETTÄ KAIKKI HUU HAA ON TURHAA, JA KEMIA ON AINOA TOIVO IHMISELLÄ JOKA NÄKEE JA KUULEE ENEMÄN KUIN HALLITSEVA ELIITTI. TODELLA PELOTTAVAA VALLAN KÄYTTÖÄ ERÄILLÄ ON HALLUSSA VIRKANSA PUOLESTA. JA MÄ NOUSEN MYÖS BARRIKAADILLE TÄÄLLÄ SUOMESSA, SILLÄ MULLA ON KORVAUSHAKEMUS VETÄMÄSSÄ.

VAI ONKO NIIN ETTÄ ERÄÄT VALLASSA OLIJAT YRITTÄVÄT EPÄTOIVOISESTI MÄÄRITELLÄ IHMISEN KOKEMISEN JA AISTIMISEN RAJAT, SIIHEN SAMAAN GERMAANISELLE RODULLE OMINAISEEN NYKYISEEN TIETÄMÄTTÖMYYTEEN SUURISTA SALAISUUKSISTA LUOMAKUNNASSA JA IHMISESSÄ. OLETTE HÄPEÄKSI NYKYISELLÄ VIRALLISELLA MÄÄRITTELYLLÄ IHMISEN KEHITTYNEISTÄ KYVYISTÄ, JOTKA TOSIN EIVÄT OLE VIELÄ GERMAANISEN RODUN OMINAISUUTTA, PAITSI JOISSAIN HARVOISSA TAPAUKSISSA, KUTEN RUDOLF STEINER JA MEILLÄ SUOMESSA RAIJA PELLI. SALUT

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joo..joo kirjoitti:

Yliluonnollisia kokemuksia Pelli kertoo kokeneensa jo pitkään....
....Pelli paljastaa myös, ettei hän ole suvussaan ainoa, joka saa viestejä tuonpuoleisesta.

Asia,jota pohdin, on minulle selvä, Raija Pelli selittää.

Turhuukksien turhuus on media tänään!

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200802287313008_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu