Elikkäs kyselisin teiltä Diane Novien käyttäjiltä, että onko normaalia, että ensin iho menee huonoon kuntoon ja alkaa sitten siloittua? Minulla ei alunperinkään ole aknea, vaikka epäpuhtauksia ihosta löytyy ja nyt niitä on sitten ruvennut tulemaan oikein olan takaa. Olen syönyt pillereitä vasta pari liuskaa. Kokemuksia kiitos :)
Diane Novien vaikutus ihoon
......
2289
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Käytin aikoinani kyseisiä pillereitä reilun vuoden, eipä paljoakaan ihoon tehnyt muutoksia suuntaan eikä toiseen. Ihoni aina ollut melko herkkä, pintakuiva mutta näppyjä tulee aika ajoin niin kasvoille kuin selän alueelle. Eli siis ihoani ei huonontanut mutta ei kyllä parantanutkaan. Muita harmittavia vaikutuksia kyllä ilmestyi ja niin viimein ne lopetin.
Nyt hormonikierukka ja ollut erittäin tyytyväinen.
pitää puhdistua.. Minne muuallekkaan ne epäpuhtaudet sieltä ihosta menisi kuin tulisi pois, eli näppylöinä. 3-4kk kuluttua iho alkaa jo näyttää hyvältä..