Mä en oikeen

juttuja,,, mut on muutakin mitä en ymmärrä. MIKS
1158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

paljon asioista, joita ei ymmärrä, eikä tarvitsekaan.
Yritä elää päivä kerrallaan, vastaukset ja ymmärrys tulee ajan myötä.
Moni asia hämmentää ihmismieltä ja siihen ei ole kenelläkään valmiita vastauksia.
Luojan luotuja olemme kaikki, vastauksia emme edes kaikkeen tarvitse, riittää kun tunnemme olevamme johonkin kuuluvia, osa jostain suuremmasta ja jollekin tärkeitä.
Hyvää yötä sinulle ja kauniita unia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ymmärrä näitä lesbo kirjoitti:

juttuja,,, mut on muutakin mitä en ymmärrä. MIKS

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu