hulkin jalat paloivat

hulkki on tehnyt jo 20 vuotta joka viikko etureisien polttoja luulisi tuossa hinkkaamisessa jalkojen palavan eihän tuollainen sahaaminen voi muuhun johtaa kuin loppuunpalamiseen vai vieläkö liike toimii hyvin kun joka viikko jalat palaa hyvää reenivaihteluu tuollainen
9731
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

kuuluu!!!

Äänestä
  • no ei yhtään mitään,ainoastaan vittuilin tuosta hankaamisesta.

    Äänestä

Eletään me terveet normaalia, tasapainoista elämää.

Äänestä

Minkä takia täällä itketään jonkun Hulkin treenimetodeista?

Jokainen saa treenata kuten parhaimmaksi näkee.

Suurin osa näistä itkijöistä ei varmaankaan treenaa edes puoliksi niin kovaa kuin Hulkki.

Äänestä
  • "itkijöistä" ei hankkinut itselleen b-miehen papereita millään tekosyyllä.

    Äänestä

  • osa näistä kirjoitti:

    "itkijöistä" ei hankkinut itselleen b-miehen papereita millään tekosyyllä.

    Aivan totta, he ovat saaneet itselleen kunnioitettavat C-miehen paperit =)

    Äänestä

lopettaa kaikennäkönen vittuilu ja muu marmattaminen. Mulla on 20 vuoden katutappelutausta, ja 7 vuotta linnassa. Jos reenataan ni reenataan kunnolla eikä millään vitun HULK-tyylillä. Se on saatana homo, koittakaa nyt tajuta!!!!

Äänestä
  • Hulkki on saanut elämässään aikaan enemmän kuin te rupusakki yhteensä. Jättäkää se mukava mies jo rauhaan!

    Äänestä

hulkki on saanut vaan b-miehen paperit sekä kalua perseeseen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paloman kirjoitti:

hulkki on tehnyt jo 20 vuotta joka viikko etureisien polttoja luulisi tuossa hinkkaamisessa jalkojen palavan eihän tuollainen sahaaminen voi muuhun johtaa kuin loppuunpalamiseen vai vieläkö liike toimii hyvin kun joka viikko jalat palaa hyvää reenivaihteluu tuollainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu