Nyt reppuni jupiset riimisi rupiset

tai katkon sulta nyörit.

Arvoisa yleisö, voisiko käydä näin?

http://www.hilavitkutin.com/2007/03/13/maailman-suurin-marionetti/

Voiko mokaiiro, kaikkien narsistien äitee mokata vielä tämänkin, vai onko hänen aika vaipua vittuilun syvään suohon.
2285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vuohista tai lampaista mitään. Luulin, että olisi jotakin ollut ihastuksistasi. Kummalla on parempi, lampaalla vai vuohella?

Äänestä

Kuulemisiin tältä yöltä ja toivotaan kaikki iirolle parempaa tulevaisuutta jossain muualla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hassu kirjoitti:

tai katkon sulta nyörit.

Arvoisa yleisö, voisiko käydä näin?

http://www.hilavitkutin.com/2007/03/13/maailman-suurin-marionetti/

Voiko mokaiiro, kaikkien narsistien äitee mokata vielä tämänkin, vai onko hänen aika vaipua vittuilun syvään suohon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu