siis eikun pojat lisää vauhtia sinne mopedeihinne kyllä me teidät hengiltä saahaan..suoraan sanoen mieltä kiehtoo kun pääsis kerrankin ajaa mopedistin yli.. kaikista hienointa olisi kyllä jos mopedisti lentäis ladani konepellin ja katon yli komeassa kaaressa parisataa metriä ilmasssa niskat kerien..
taas yksi motoristi hengiltä
hienoa
5834
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
peiliin. Näkyykö siellä mielestäsi viisas ihminen? Hae hoitoa!
Vakuutus maksut, perkele. Se on katos joskus laskettu että ihmisen kuolema maksaa keskimäärin 8 miljoonaa vanhaa rahaa.
sulla on motoristeja vastaan?
Onko niiden pyörät/ ajelu/ tms. sulta pois?
taidat olla vain yksi pieni loseri jolle äiti ei ostanut lisää legoja....
Jos sinulla ja tällä hypoteettisella motoristilla olisi nopeuseroa niin paljon, että se "lentäis ladani konepellin ja katon yli komeassa kaaressa parisataa metriä ilmasssa niskat kerien.." niin ei se kyllä oikeasti lentäisi ladasi yli, vaan tulisi tuulilasistasi sisään. Sinusta(kin) tulisi jauhelihaa. Mikä taas ei olisi ollenkaan huono asia.
Olet sairas! En ymmärrä miten täällä yleensä julkaistaan tällaisia kirjoituksia, toivotaan jonkin tietyn ryhmän kuolemaa. Et ole kyllä tämän maan asukki!
motoristin tyttö
p.s. sittenhän menisi kaksi yhdellä iskulla ja viattomat