siellä sanotaan

Raamatussa sanotaan:vain hullu sanoo ettei ole Jumalaa.
Oletko?
5160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Että Heterot hirteen.

Tule siis Jeesukseen ja myös uskoon.

Jeesus nai sinut rituaalissa tajuttomaksi kullillaan, jos olet mies.

Kannattaa olla Jeesukseen uskossa, saat penistä peffaan joka päivä!

Äänestä

Siellä sanotaan myös että maailma on litteä ja kerrotaan jättiläisistä & yksisarvisista...
Uskotko?

Äänestä

Hullukin käy viisaasta, kun vaiti on.

Mitä tämä tarkoittaa?:

Se tarkoittaa sitä, pitäkää te luulevaiset leipäläpenne kiinni, kun ette mistään ymmärrä "sen hönkäsen pöläystä"!

riku

Äänestä

Mistä sellaista sait päähäsi?

Äänestä
  • Taidat olla hieman suuruudenhullu, kun nimimerkkisikin on "Jumala".

    Oliko tuo joku vitsi, vai?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


että........ kirjoitti:

Raamatussa sanotaan:vain hullu sanoo ettei ole Jumalaa.
Oletko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu