Kehitys nopeaa!!

Mitäs mieltä ootte mun kehityksestä?! Pääsin intistä 4.7.2003. Aloin treenaamaan ja 7.7 tuli penkistä kymppi kaheksalla kympillä! ja nyt 28.7 tuli seiska 92.5kg... 3 viikossa penkkiin tullu 10kg!! Ai niin ja oma paino 74kg... Ei varmaan jatku tuo tahti kovin kauaa :=)
6970
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olitkos ennen inttiä käynyt salilla ?
Nojooh...toivottavasti teet penkin puhtaasti ja oikein niin kovaa jatkoa vaan sinulle! Ei se kehitys jatku tolleen, mut napilla saa ja hepolla pääsee..?
Mites pitkä olitkaan ?

Äänestä
  • Ei passaa tollasia "lisäravinteita" syödä, ku opiskelee korkeakoulussa, ni ne saattaa vähän vaikuttaa tohon menestymiseen... :=) Pituutta mulla on 179... Noh, tulihan sitä ennen inttiä vähän treenailtua. Sillä varmaan tulokset nouseekin noin kivasti! Otin ennen inttiä 125kg... Ja perse pysyy penkissä!!

    Äänestä

  • PoB kirjoitti:

    Ei passaa tollasia "lisäravinteita" syödä, ku opiskelee korkeakoulussa, ni ne saattaa vähän vaikuttaa tohon menestymiseen... :=) Pituutta mulla on 179... Noh, tulihan sitä ennen inttiä vähän treenailtua. Sillä varmaan tulokset nouseekin noin kivasti! Otin ennen inttiä 125kg... Ja perse pysyy penkissä!!

    Oot aika supalaiha jos oot 74kg ja 179cm..hehe..
    Mitäs oli suunitelmissa salin suhteen,lihasta ?
    Vai ennen meni 125kg...ok..hyvä

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    Oot aika supalaiha jos oot 74kg ja 179cm..hehe..
    Mitäs oli suunitelmissa salin suhteen,lihasta ?
    Vai ennen meni 125kg...ok..hyvä

    Niinku tossa kirjottelin, niin 10kg tippu paino intissä... Siellä laihtuu :-) Mutta eikös tuo painoindexi oo vielä jotain 22.. Onko se "supalaiha"?? Ja paino on nyt kivasti nousussa :=)

    Äänestä

"7.7 tuli penkistä kymppi kaheksalla kympillä! ja nyt 28.7 tuli seiska 92.5kg... 3 viikossa penkkiin tullu 10kg!!"

Hmm... ei tuo tahti nyt mikään erikoinen ole jos olet aiemmin treenannut. Samoihin tuloksiin missä aiemmin on ollut pääsee helposti. Sitten se treenaaminen vasta alkaa!

Miten ihmeessä se sun tulos on tippunu intissä noin hirveästi 125 -> ??

Äänestä
  • Paino tippu intissä 10kg ja penkki 25kg... Ei paljoa hymyilyttäny!! Olin vuoden siellä, en oikein tykänny niistä safkoista, oli paljon metsää ja puntille ei kerenny millään... Että kaikille ketkä on inttiin menossa, niin TSEMPPIÄ!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PoB kirjoitti:

Mitäs mieltä ootte mun kehityksestä?! Pääsin intistä 4.7.2003. Aloin treenaamaan ja 7.7 tuli penkistä kymppi kaheksalla kympillä! ja nyt 28.7 tuli seiska 92.5kg... 3 viikossa penkkiin tullu 10kg!! Ai niin ja oma paino 74kg... Ei varmaan jatku tuo tahti kovin kauaa :=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu