Kellään joogakokemuksia?

haluaisin alkaa harrastaa joogaa, mutta haluaisin kuulla onko kellään kokemuksia siitä?
rauhoittaako se todella mieltä?auttaako se stressiin jne?
hathajooga kiinnostaisi tosi paljon.
1189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

hathasta en tiä mut astanga o tosi mahtavaa... tulee notkee olo ajan myötä ja tosi mahtava fiilis kroppaan aina treenin jälkee... tota henkistä puolta en o ehtiny ajattelemaan :D mut kyllä se stressiin ainaki mulla auttaa. ku o se rytmitetty hengitys ja ku kaikki tehään rauhallisesti ja järjestelmällisesti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Susan kirjoitti:

haluaisin alkaa harrastaa joogaa, mutta haluaisin kuulla onko kellään kokemuksia siitä?
rauhoittaako se todella mieltä?auttaako se stressiin jne?
hathajooga kiinnostaisi tosi paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu