Aivan kauheata kun hienoa aihetta käsittelevä palsta on joutunut tähän kuntooon.
Täten Suomen valtakunnanjohtajana julistan, että kaikki jotka kirjoittelevat tänne hävyyttömyyksiä, eivät ole isänmaallisia. ja heidät karkotetaan isänmaallisista piireistä ikiajoiksi. Ensimmäisinä häädön saa Olavi Mäenpää. Lisää häätöjä on luvassa, kun syylisiä saadaan kiinni.
Täten Suomen valtakunnanjohtajana julistan, että kaikki jotka kirjoittelevat tänne hävyyttömyyksiä, eivät ole isänmaallisia. ja heidät karkotetaan isänmaallisista piireistä ikiajoiksi. Ensimmäisinä häädön saa Olavi Mäenpää. Lisää häätöjä on luvassa, kun syylisiä saadaan kiinni.
Vastaukset 9
Vanhimmat
TOTTA ON ETTÄ NÄIDEN KESKUSTELUJEN TASO ON SYVÄLTÄ!ISÄNMAALLISUUDELLA ON AIKA VÄHÄN TEKEMISTÄ NÄIDEN JUTTUJEN KANSSA.TÄNNE LÄHETTÄÄ KAIKENMAAILMAN PELLEPORUKKA ASIATTOMUUKSIA JA SOLVAUKSIA,JONKUNLAISTA SENSUURIA PITÄIS OLLA,KUN EI KERTA PORUKAN OMA ÄLY SANO MITÄÄN!
mitä arkajalkoja ja kaunosieluisia neitokaisia tän palstan lukijat ovat.Pitää sitte yrittää olla loukkaamatta herkkäsieluisten isinmaan ystävien tunteita.
Ensinnäkin ketjun aloittajalle tiedoksi: sinä et ole mikään valtakunnanjohtaja, vaan kyseinen arvonimi kuuluu kansallisen rintaman kiistattomalle johtohahmolle eli Jussille.
Toiseksi, totaalinen sota on brutaalia joten kitinät pois. Palstalla käyettävä kieli on iskevää ja rajua, mutta vain siten saamme suuren yleisön heräämään!
KvG on valtakunnanjohtaja ja pysyy ikuisesti.
Ennemmin taikinanaamainen Lehto saa velkansa maksettua kuin Klasun pesti KM-liikkeen johdossa lakkaa.
brutaalia. Sitä paitsi brutalismi on natsien, eikä isänmaallisten tapa.
Vai on brutalismi natsien, eikä isänmaallisten tapa! Ja hävyttömyydet eivät ole brutaalia!! Siinä tapauksessa voitaneen vetää se johtopäätös, että hävyttömyydet on isänmaallisia!!!
Eli kommunisti yrittää selvästikin kiihoittaa kaikkia isänmaallisia tahoja hävyttömyyksiin!!!!
Tiedoksi vaan sinulle ja kaikille muillekin kieroileville kommunisteille: Meille on ihan turha tulla kieroilemaan ja kiihoittamaan meitä hävyttömyyksiin. Me otamme käskyjä vastaan AINOASTAAN rakastetulta Johtajaltamme!
Nouskoon kalevalainen kansa, pääsköön myrsky valloilleen!
tuskin tarkoitan hävyttömyyksien olevan isänmaallisten tapa. Sinä saat seuraavana häädön. hyvästi.
Täällähän sitä ollaan niin isänmaallisia, niin isänmaallisia,,,,,,,,,,,,
"Lisää häätöjä on luvassa, kun syylisiä saadaan kiinni." "syylisiä" pitäisi tietenkin olla "syyläisiä".