Siis teille plussaa ketkä jaksatte aina puunata niitä autojanne ja pitää ne aina helvetin upean näköisinä! Jenkkejä tarvitaan muutenkin liikenteeseen lisää, näitä eurokippoja tommisbilletillä varustettuja ei jaksa katella vaan raakaa voimaa!! Fuck the fuel economy! jatkakaa loistavaa harrastustanne, itsekin aloittaisin jos olisi aikaa, rahaa, tietoa ja taitoa eli tyydyn vain ihailemaan muiden aikaansaannoksia tällä hetkellä :)
Hyvää kesää!
Hyvää kesää!
Vastaukset 3
Vanhimmat
parilla tonnilla saa jo ihan toimivia pelejä...
kyllä se näin on 3000 erua ja vähän päälle niin saat jo ihan toimivan pelin
Kyllä se on pakko myöntää, että aina tulee hymy poskille kun nään tallin perukoilla odottavan -66 Cadillacin. Näkyä parantaa vielä kaverini vm60 Caddy joka seisoo seuraavana... se on komeaa katseltavaa! Seuraava hymyn aihe on kasin käynnistäminen... 340 hevosta on musiikkia korville.
PS. Vaikka nim.merkkini on Ex-GTI ja GTI-autoja on ollut monia, en koskaa ole "töönannut" niistä ainuttakaan. Siis en ole pilannut autoani ladon kokoisella siivellä tai tarraliekeillä. Älkää sekoittako minua siihen pahuuteen... ; )