vahinko housussa : )

.. mutta ei haittaa, näin on lämmin istua.











tuli postimyynnistä niin isot housut, että ylettyvät kainaloihin : )
5275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

venyttää pään yli.Otat sitten narua ja solmit kauluksen kiinni pääsi päältä.
Tämänjälkeen saksilla silmänreiät ja vetskari auki.
Uuutta kevätmuotia suoraan P.r...ista.

Äänestä
  • ..voi kiitos. Ja miten käytännöllistä. Ei tarvitse hattua ollenkaan.
    Siinäs nähdään, että juuri tällä palstalla on tosi fiksua porukkaa. Luovaa ajattelukykyä on vaikka muille tarjota.

    Äänestä

kun taas meet sinne pitsaa syömään buffettin! Ei ala heti kiristämänn vyötäröstä...

Äänestä
  • ..ja miten kätevät puutarhatöissä tai puihin kiipeilyssä. Riittää tilaa vaikka sussulle samoissa housuissa. Ahhh...

    Äänestä

  • padme_amidala kirjoitti:

    ..ja miten kätevät puutarhatöissä tai puihin kiipeilyssä. Riittää tilaa vaikka sussulle samoissa housuissa. Ahhh...

    Onnekasta yhteiseloa vaan sussun kanssa samoissa vetimissä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


padme_amidala kirjoitti:

.. mutta ei haittaa, näin on lämmin istua.











tuli postimyynnistä niin isot housut, että ylettyvät kainaloihin : )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu