Valistusvideo
Kannattaa uskoa
3368
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Uskomatonta paskaa.
Näitä propagandavideoita tekee sellaiset ihmiset, joilla ei ole mitään käsitystä horkkaamisesta, siihen johtavista syistä tai sitä miten paljon kuurittelu parantaa elämän laatua - varsinkin vanhemmilla miehillä. Pelotellaan kaikenlaisilla roid rageilla ja maksavaurioilla.
Tulee mieleen ihan raivoraittiiden paskanjauhaminen juomisesta. "Hauskaa voi pitää ilman viinaakin". Totta, mutta viinan kanssa on vielä hauskempaa. "En voi ymmärtää miksi on hauskaa menettää itsehallinta". Et niin, kun et ole kokeillut alkoholia ja huomannut ettei itsehallinta mene.
Tai sitten tulee mieleen jonkun YADin valehtelu ruohosta. "Polta pilveä niin tulet heti hulluksi narkkariksi ja kohta vedät crackiä". Justiin.
Ihan samaa skeidaa. Uskokaa vanhaa decasetää. Piikkiä menee olkapäähän ja peppuun, mutta mulla on silti hyvä työ, loistava kunto ja naisia olisi tarjolla yllinkyllin nautittavaksi - jos en olisi jo naimisissa.
Varokaa näitä imbourpoja.
Doping on vaaraksi sekä itselle, että ympäristölle!!