Ylen aamu-uutissa kehuttiin Kataista

Ylen aamu-uutisissa radion puolella kehuttiin useaan otteeseen Kataista ja hänen johtamistaan.
kKnsanedustaja ja aikaisempi ministeri Jari Koskinen oli sitten vielä täydentämässä kehumista.
3131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

nykyihmisten ja valtion tarpeisiin. Suosio johtuu siitä.

Äänestä

kyllähän se on kokkareiden putki jonka kautta katsellaan maailmaa ja yritys puhdistaa tahraantunutta mainetta ei se auta rikolliset on saatava kiinni ja vastuuseen!!!

Äänestä

eihän korppi korppia syö.kun on kansa jota vielä voi syödä.MITÄ SITTEN TAPAUISI JOS TYÖLÄISET MENISI YLEISLAKKOON.JA VAATIISI HALLITUKSEN EROA. KUINKA MEDIA TOINISI?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mistäs nyt tuulee kirjoitti:

Ylen aamu-uutisissa radion puolella kehuttiin useaan otteeseen Kataista ja hänen johtamistaan.
kKnsanedustaja ja aikaisempi ministeri Jari Koskinen oli sitten vielä täydentämässä kehumista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu