Klubilaiset! Viimeinen oljenkorsi!

Viimeinen mahdolisuutemme saada rahat takaisin on perustaa 3900x vipu! Siis vain klubilaisille.
3651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuo on todellakin varmaan ainut keino jolla saan omat ja sukulaisten varat ja lainat takaisin
Onko kellään tuohon tilinumeroa johon voin siirtää oman panokseni?

Äänestä

Lähen matkaan ja mukaan - kaikki rahat, vaimon ja
omat - perinnöt , verkot ja veneet laitetaan nyt likoon - kerro ihmeessä miten pelataan.

Äänestä

kaverille? Vai 50/50?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


klubilainen kirjoitti:

Viimeinen mahdolisuutemme saada rahat takaisin on perustaa 3900x vipu! Siis vain klubilaisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu