Miksi Marcos ja Eva ei mennykkään naimisiin???

Miksi Marcosin ja Evan häät keskeytettiin??Mitä se Marcos höpisi siä kirkos jotain Evalle Barcelonasta???Mihin ne lähti juoksee? Ei ymmärrä!! =)=)=)
2968
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muistaakseni Marcos muutti mieltään, joten ne eivät menneetkään naimisiin, mutta muuttivat kuitenkin yhteen Barceloonaan. Jossa ne tosin erosivat aika pian, ja Marcos muutti takaisin kotiin.

Äänestä

se evan entine poikaystävä joan manuel tuli sotkee ne häät

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marcos y Eva kirjoitti:

Miksi Marcosin ja Evan häät keskeytettiin??Mitä se Marcos höpisi siä kirkos jotain Evalle Barcelonasta???Mihin ne lähti juoksee? Ei ymmärrä!! =)=)=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu