Taas naiset veivät huomion!

Juuri kotiin EMMAsta, siellä harvinainen mahdollisuus nähdä Monet'n iki-ihania kesämaisemia.

Mutta ne kauniit, taidetta palvovat naiset -ne todella kääntää mun pään...
4166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...tervetuloa ja hyvää pääsiäistä!Ihan oikee suunta sulla kääntää pää..

Äänestä

-huomio ukkeleiden katseen alla... normia... sanoisin..

Äänestä

taulut olis sun mieleen,nää alastomat
taalainmaan tytöt!?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jardin à Sainte-Adresse, kirjoitti:

Juuri kotiin EMMAsta, siellä harvinainen mahdollisuus nähdä Monet'n iki-ihania kesämaisemia.

Mutta ne kauniit, taidetta palvovat naiset -ne todella kääntää mun pään...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu