vittu tääl o sairasta...

...porukkaa...säälittävää!!!
4569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...tulla ja työntää nenäni sinun perseaukkoon
ja nuuskutella ??? Nuusk nuusk.
Älä pese persettäsi pariin viikkoon.

Äänestä

ja siinä on meillä yksi hyvä esimerkki...

Äänestä

Mä voisin piiskata sun perseen oikein punaiseksi.
Sitten pissaisin suuhusi ja puhuisin
alentavasti...

Äänestä
  • ..lupaat vaan..tiedän sen ettei minua tuollainen
    onni voi kohdata ikinä...asutko muuten
    satakunnassa???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hullu saa olla ku... kirjoitti:

...porukkaa...säälittävää!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu