Olen saanut lottovoiton, kuulun Natoon. Meillä ei tapeta, jos ei tue sarjamurhaaja Putinia. On oikeus kuulua Natoon, sitä ei saa kommunisti ottaa pois eikä kaataa meidän Vapaudenpatsasta YK:n edessä USA:ssa. Olen ylpeä kuulumisestamme Natoon ja kunnioitan kaikkia niitä ihmisiä, jotka osaavat arvostaa länttä ja Eurooppaa ja erittäin jyrkästi tuomitsevat salamurhaaja Putinin ja hänen päivittäisen propagandansa. Tuomitsen myös venäläisen paisuvan rikollisuuden ja varkaudet. EU:n turvajärjestely on Nato Rauhanenkeli, joka voitti NL:n ilman yhtään laukausta. NL:n rippeillä sitä vastoin on murha-aalto meneillään ja sairaudet tappavat myös saastutetussa maassa.
EU:n turvajärjestely on Nato
Onnellisesti lännessä
280
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Oikeusvaltioilla on paljon erilaisia siteitä liittämässä demokratiat toisiinsa. Ihmisoikeuksien kunnioittaminen on päällimmäisenä. Kaikilla lännen toiminnoilla on yksi yhteinen nimittäjä päämäärä ja se on pysyvän rauhan luominen koko maailmaan. Ahdistuksen ja NL:n rippeiden poistaminen. Maapallon pelastaminen yhteisenä ympäristöasiana. Tähän kaikkeen hyvään tähtää terrorismin ja diktatuurien vastainen sota. Yhteistyö rauhanpuolesta YK:ssa ja Natossa.
Hyväksyn ajatuksen suojata kaiken sen, joka on meille arvokasta täällä kotona lännessä. Olkoon Naton kannatus aina korkealla kaikissa puolueissa ja palakoon Vapauden liekki ikuisesti koko maailman ihmisten sydämessä. Yhtenäinen ja älykäs Natomme on hyvä turva demokratialle perheessä ja koko maailman etu.
"Oikeusvaltioilla on paljon erilaisia siteitä liittämässä demokratiat toisiinsa. Ihmisoikeuksien kunnioittaminen on päällimmäisenä." Kunhan mummot eivät tule tielle.