taas v*dun hyysäystä s*na

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200803277441647_uu.shtml

nuorisohuligaaneille isän kädestä ja kunnolla, kun eivät kuria ole kotona saaneet! taas ollaan syyttelemässä täysin vääriä henkilöitä, syytettyinä pitäis olla noiden huligaanien vanhemmat!
1100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

papukaijapunkkari liimanhaistelioolle .ei muuta ku tukka pois ja pariksi vuareksi yhteeskuntapalaveluhun .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oikeus on täyttä skeidaa kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200803277441647_uu.shtml

nuorisohuligaaneille isän kädestä ja kunnolla, kun eivät kuria ole kotona saaneet! taas ollaan syyttelemässä täysin vääriä henkilöitä, syytettyinä pitäis olla noiden huligaanien vanhemmat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu