Asun alueella vantaalla jossa näitä uusnatseja on keräytynyt jonkunverran ja olen löytänyt heistä paljon yhtäläisyyksiä! 1 = Suurin osa työttömiä jota työt eivät kiinnosta. 2 = juopottelee julkisesti jatkuvasti ja ahdistelee nuoria tyttöjä ja vanhoja ihmisiä. 3 = Uhoaa kaikille ohikulkijoille. 4 = harrastaa monikossa väkivaltaa yksinäisiä ihmisiä vastaa, mutta kuitenkin pakenevat jos läppäsee vähän takasin. 5 = myy alkoholia ja huumeita alaikäsille ja narkkareille! 6 = jatkuvaa häiritsevää käyttäytymistä julkisesti! 7 = muistutta aikapaljon mustalaisten käyttäytymistä kaikin tavoin! 8 = Aika harva tästä porukasta täyttää ajalaiset piirteet! eli väärä kallonmuoto,silmien värit ja ruumiinrakenteet.
Voisin jollain tapaa ymmärtää jos tämä käyttäytyminen olisi ulkomaalaisia vastaan mutta kun se on ihan valkoisia/suomalaisia vastaan! joten siitä pitää vaan tulla lopputulokseen että nämä uusnatsit ovat vaan saastaa ja pitäs hävittää yhteiskunnan taakasta pois!
Suomi Oikeille Suomalaisille
17
588
Vastaukset
- se.
Skineillä on se käsitys, että pelkkä valkoinen iho, vaalea tukka ja siniset silmät eivät tee arjalaiseksi. Lisäksi tarvitaan myös natsiaatteen omaksuminen ja aktiivinen väkivallan harjoittaminen ulkomaalaisia kohtaan. Koska umpisuomalaisistakin vain harva täyttää arjalaisuuden fyysiset kriteerit eikä näin ollen voisi olla skini, skinit painottavatkin aatteensa toiminnallista ja väkivaltaista puolta.
- Rekkuki
Mun mielipide on että kaikki nämä rettelöitsijä/uusnatsit/skinit pitäis työntää lihamyllyn läpi ja syöttää sioille! olen joutunut parikertaa tappeluihin ja tyypit on yrittänyt paeta paikalta. mulla on ollut tapana juosta ainakin yksi kiinni ja taittaa kummatkin kädet poikki ja viiltää avaimillani ruksi otsaan!
- teräspyöveli
Rekkuki kirjoitti:
Mun mielipide on että kaikki nämä rettelöitsijä/uusnatsit/skinit pitäis työntää lihamyllyn läpi ja syöttää sioille! olen joutunut parikertaa tappeluihin ja tyypit on yrittänyt paeta paikalta. mulla on ollut tapana juosta ainakin yksi kiinni ja taittaa kummatkin kädet poikki ja viiltää avaimillani ruksi otsaan!
Manalan lautturi vie yli tuonelan virran kuolleiden valtakuntaan.
- Sampox
Tuskin kukaan tuntee ahkeraa, työssäkäyvää uusnatsia. Äärioikeistolaiset ovat sosiaalitoimiston asiakkaita ja kuitenkin sosiaalista toimintaa vastaan!?
- aate on
syystä kansallisSOSIALISMIA. Myös Mussolini aloitti sosialistina ja kuoli sosialistina, ylistäen myös Yhdysvaltain historian itsevaltaisinta ja sosialistisinta presidenttiä Franklin D. Rooseveltia.
- kuulu "arjalaisille...
Eikös Tanskan pitäisi kuulua niille arjalaisille? Menkööt sinne.
- kun..
suurin osa suomalaisista on -vielä- arjalaisia.
- sanon, kös
Kös... Tanskalainen kinkku on hyvää. Ovatko savolaisetkin arjalaisia?
- stöge
kun.. kirjoitti:
suurin osa suomalaisista on -vielä- arjalaisia.
Suomalaisilla on väärä hiusväri ja ruuminrakenne ollakseen arjalaisia. eikä saksalaisetkaan pitänyt suomalaisia arjalaisina. se tuli vasta toisen maailmansodan loppupuolen aikana kun natseilla tui pupu pöksyyn ja piti löytää liittolaisia!
- Eivät ole
sanon, kös kirjoitti:
Kös... Tanskalainen kinkku on hyvää. Ovatko savolaisetkin arjalaisia?
Ei ei ei
- A.Punaniska
kun.. kirjoitti:
suurin osa suomalaisista on -vielä- arjalaisia.
Ihan totta!? Ollaanko me tosiaan iranilaisten lähisukulaisia? Kas kun arjalaiset oli se sakki, joka hävitti Pohjois-Intian muinaiset kaupunkikultturit, ja nuo viisaammat sanoo, että nyk. iranilaiset polveutuu tästä kansasta.
- arjalaisia,
sanon, kös kirjoitti:
Kös... Tanskalainen kinkku on hyvää. Ovatko savolaisetkin arjalaisia?
savolaiset ovat ugreja yhdessä karjalaisten kanssa.
- KIVTNAK
VANTAA AINOA PAIKKA JOSTA NÄITÄ SLUIBAREITA LÖYTYY.TÄYSIN AJATTELUKYVYTÖNTÄ PORUKKAA.
- kivtnak2
Niin juuri otsikko sanoo kaiken!
- markocx
kivtnak2 kirjoitti:
Niin juuri otsikko sanoo kaiken!
Ovatko sluibarit savolaisia? Onneksi ei koko Suomi täynnä.
- Jyrki älä tyrrki
markocx kirjoitti:
Ovatko sluibarit savolaisia? Onneksi ei koko Suomi täynnä.
Kyllä kaikki suomalaiset ovat sluibareita! tämän todistaa se fakta että suomen historiassa vähiten on suomalaiset ollut edes mukana!
- Työtön yksi monista
Kolhoosit näytti lakritsi mainoksen video kollaaseilta , en muuttanut .
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin
Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.6507964Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun
Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä4662254Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi
Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl2322161- 1451725
Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!
Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi251237Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?
Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka511231Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta
Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule1021123Ootko onnellinen kun ei tarvitse
nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.65841Steppuli veressä
Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.58776Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä
Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill7742