Fitna ei katoa!
ei ei veikkoset
6254
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kun väkivaltauhkauksillaan saivat Liveleakin poistamaan filmin sivultaan!
Katsoin sen liveleakilta (se on tosin nyt poistettu sieltä kun sivustolle tuli tappouhkauksia) ja on vaikuttava, on tosiaan! On kamalaa, miten julmia tekoja voidaan uskonnon nimissä tehdä.
Kopioikaa talteen omalle koneelle vielä kun ehditte!
Järkyttävää, millainen väkivaltainen uskonto on kahlinnut saatanalliseen verkkoonsa ihmisiä. Muuta ei voi päätellä, kun katsoo tuonkin filmin. Jo pienestä lapsesta lähtien opetetaan vihaamaan muita ihmisiä. Ja niitä miekalla tehtyjä viiltoja tehtiin pienille lapsille, mm. pienelle, tutti suussa olevalle vauvalle. Ei tämä ole enää missään tapauksessa normaalia, ihmisiä kunnioittavaa toimintaa eikä minkään uskonnon varjolla tapeta myöskään esim. kristittyjä ja juutalaisia. Herätkää, nyt muslimit ja nähkää, mihin olette menossa: pimeyteen. Vain Jeesus Kristus, Jumalan Poika, voi vapauttaa sielunvihollisen kahleista. Meille suomalaisille ei todellakaan tällainen järkyttävä, tappouhkauksia ja murhia täynnä oleva uskonto tule kysymykseen.
voit ladata filmin koneelle niin ei tarvitse katsoa tökkivää kuvaa..
bittorrentti: http://www.bittorrent.com/download
fitna torrentti: http://www.youtorrent.com/tag/?q=fitna
järkyttävä filmi ja niin todellinen. Siellä mm. muslimiäiti pitää miekkaa kädessään. Oli juuri tehnyt viillon lapsensa päähän. No, veri tietenkin roiskui lapsen päästä. Jossain toisessa kuvassa pienen, tuttisuussa olevan lapsen, pää oli myös veressä. Mitäs muuta tämä on kuin sairaan uskonnon lopputuotetta, ei missään tapauksessa normaalia uskontoa. Väkivaltainen uskonto ei kuulu mihinkään maahan, se on faktaa.