Automerkki vaihtoehtoja pitkään pyöriteltynä olen vihdoinkin todennäköisesti löytänyt sen oikean eli : subaru impreza...mutta diesel versiona loppuvuodesta !
Voisitteko taputtaa tai järkevästi kommentoida ?
Voisitteko taputtaa tai järkevästi kommentoida ?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kannattaisi hylätä ne japanilaiset kokonaan,niin on tehnyt jo tuhannet järkiintyneet Suomalaiset,alkaa riisipussikauppiailla pelihousut revetä kun ei kauppa käy.Ei täällä EU:n alueella noita idän ihmeitä tarvita,on omasta takaa kunnon menopelejä ja säästyy valuutta euroopan sisällä.
Oliko tuo suben diiseli ihan uusi juttu, eli sitä ei ole ollut aiemmin viileisssä oloissa käytössä.
Raportoi sitten miten hyvin on suunnittelu onnistunut.
..Että silleen.
..tähän maailman syntyessäsi, jolloin äitisi toivoi, että omistaisi Subarun, niin olisi ainakin yksi huoli vähemmän..
Toyota omistaa FHI:n osakkeista n. 8-10 prossaa ja se ei luojan kiitos vaikuta mitenkään Subaruihin, muutoin kun tuon otsikon Justyyn, jossa siis DAihatsun kolmepyttyinen kone ( ei Toyotan vaikka sellainen Aygossakin on ) vaan Tojo on tuonkin pikkuihmeen ottanut Daihatsulta, jonka siis ennemminkin omistaa kuin tuon Suben.
Pidä mölyt mahassasi jos et faktoja tunne!
Ja edullisempi vaihtoehto on HYUNDAI, ajettavuus eurooppalaisten tasolla mutta luotettavuudessa pesee eurokopperot, hyundai on nykyään jopa parempi kun esim. nissan tai toyota, ei laatuongelmia missään mallissa ja tästä kertoo myös sekin että Hyundaille annetaa 5 vuoden takuu, MYÖS MUUALLA EUROOPASSA HUOM! hyundain 5v.takuu ei ole sama kuin Kian delta-auto takuu jossa asiakas naitetaan deltan organisaatioon väkisin, myös takuuehdot on OK. t: tyytyväinen Hyundain omistaja joka paini aikasemmin eurooppalaisten autojen (vw,seat, ford,fiat)laatuongelmien kanssa, mutta eipä ole enää korjaamolla tarvinnut majailla.
...ota banaani ja relaa =).