JOS HETERO MIES LÄHETTÄÄ NAISELLE VIESTEJÄ JA SAA POTKUT NIIN SITTEN KYLLÄ KAIKKI HOMOSEKSUAALIT EROITETTAVA VALTION JA KUNTIEN VIROISTA IHAN YLINTÄ JOHTOA MYÖTEN.
MYÖS HOMO POLIITIKOT
EROTETTAVA
5184
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kaikenlaiset hintti-hillujat ja irstastelijat ynnä muut pers'reikää nussivat sodomiitit on poistettava kaikista poliittista valtaa ja vastuuta sisältävistä tehtävistä.
Myös peräreikä-pervoja kannattavat ja muuten irstastelijatouhuja tukevat nyrjähtäneet abominaatiot on puhdistettava pois mädätystouhuistaan.
Tarvitaan KOVA puhdistus aina presidentinlinnaa myöten.
samaa mieltä, että jos yksi erotetaan tekstareiden vuoksi, niin kaikki muut myös. En tosin käsitä mitä tekemistä sillä seksuaalisen suuntautumisen kanssa on.
"Eroitettava" 😁
Avaaja vihaa Suomea ja Suomen lakia?
Suomessa syrjintä on laissa kielletty. Yhdenvertaisuuslaki kieltää yksiselitteisesti syrjinnän muun muassa seksuaalisen suuntautumisen perusteella. Ketään ei saa asettaa eriarvoiseen asemaan iän, alkuperän, kansalaisuuden, kielen, uskonnon, vakaumuksen, mielipiteen, terveydentilan, vammaisuuden tai seksuaalisen suuntautumisen vuoksi.