Ike korjasi Suomen ulko-

mutta median paine pudotti Iken palliltaan.
294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Käsipäivää USA:n ulkoministerille - siinäkö oli se uroteko ? Mitä Vanhanen tehnee nyt USA:ssa ?

Äänestä

suomen säälihallitus ei uskalla tehdä ihmisille oikeita lakeja jotka suojais heitäkin tälläisilta kohuilta, ei ihmisen yksityisyyttä tarvitse suojella jos kyseessä on "julkkis". martta kerhossa tollasetkin jutut pitäs kertoa eikä paisutella niitä joka helvetin seitsemän päivää lehdessä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suhteet, kirjoitti:

mutta median paine pudotti Iken palliltaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu