EIKÖ Tämän maan KORKEASTI palkatuilla

SEKÄ toimittaja pelleillä ole tärkeämpää tekemistä kuin jauhaa jonkun huoran tekstiviestiä!! Virasmaalaiset rikolliset pesii suomeen joirenkin rkp vaikuttajien kautta ja tyhmät ei näe mitään !!kun jonkun huoran viestit on ollu liian pitkään esillä Pöntöt!!
1102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tämä Kanerva-episodi on alkanut tuoksahdella hyvin vahvasti poliittiselta vehkeilyltä.
Lööppijournalistit oli aivan ilmeisesti käskytetty meuhkaamaan... Kuka käskytti?
Niinkuin hyvin tiedämme erkkopravda on hallituksen kritiikitön propagandatorvi...
Krokotiilin kyyneleitä vuodatettiin runsaasti.
Kataisen tekopyhä pärstänvääntely oli huvittavaa katseltavaa...
Pillun pummaaminen ei ole rikos, sanokoon kalteritalon lesboämmät mitä tahansa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


politiikan kirjoitti:

SEKÄ toimittaja pelleillä ole tärkeämpää tekemistä kuin jauhaa jonkun huoran tekstiviestiä!! Virasmaalaiset rikolliset pesii suomeen joirenkin rkp vaikuttajien kautta ja tyhmät ei näe mitään !!kun jonkun huoran viestit on ollu liian pitkään esillä Pöntöt!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu