.. pyörätuoli-miehet? Siis onko siinä mitään mikä viehättäs?
Itse olen moottoripyörä-onnettomuudessa menettänyt jalkojen toimintakyvyn mutta keskimmäinen toimii kyllä.. ajattelin vaan kysyä kun tosi vaikee saada partneria, muutaman kerran kännissä on baarista tullu tyttö mukaan ja sillonki vaan pussailtiin..
eli oon puutteessa..
Itse olen moottoripyörä-onnettomuudessa menettänyt jalkojen toimintakyvyn mutta keskimmäinen toimii kyllä.. ajattelin vaan kysyä kun tosi vaikee saada partneria, muutaman kerran kännissä on baarista tullu tyttö mukaan ja sillonki vaan pussailtiin..
eli oon puutteessa..
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hyvä (nyt 22wee) ystäväni halvaantui n. kaksi vuotta sitten. Hän oli ihan kohtuu kova panomies ja kova menijä muutenkin. Ensi alkuun ajattelin että ei vittu, tämä tulee olemaan hänelle kova isku, kun ei todellakaan voi touhuta enää entiseen malliin.
Ajattelin että hän masentuu ja kenties douppaa itsensä hengiltä. Kaikkien ihmetykseksi mies ei kuitenkaan muuttunut juuri ollenkaan ja hyväksyi asian erinomaisen hyvin. Itse en varmasti olisi moiseen pystynyt.
Ajattelin myös, että jokainen nainen karsastaisi häntä nyt ja pillun saanti tulisi olemaan aivan olematonta. Nopeasti kuitenkin valkeni, että olin väärässä. Myönteinen ja anteeksipyytelemätön asenne tuntuu vetävän naisia puoleensa aivan entiseen malliin. Hänestä pitäisi itsenikin ottaa mallia, sillä välillä poden turhaa itsetunnon puutosta ja ruikutan turhista.
Suosittelen siis sinullekin, että rullailet vaan naisten luokse turhia nöyristelemättä, niin homma kyllä luonnistuu. Naiset eivät ole sittenkään niin pinnallisia tyhjäpäitä kuin moni luulee. Onnea ja menestystä sinulle :)
Miksei kiinnostaisi, ei se tuoli miestä pahenna.Rohkeasti vaan juttelemaan.
Minä ainakin olen kokenut tosi hyvän seksikokemuksen juuri pyörätuolimiehen kanssa. Oli niin mahtavat esileikit, että oksat pois ja varsinainen toimituskin aivan taivaasta. Ihan suotta sinä arkailet asian suhteen, ei muuta kun rohkeasti vaan liikkelle seuraa etsimään.
Oletko muuten mistä ja minkä ikäinen, ties vaikka läheltäkin olisit :)Uskallatko antaa yhteystietojasi, sillä olisin kiinnostunut?