Onko mahdollista?

Halusiain yhdistää kuntosaliharjoittelun ja homouteni. Onko tämä mahdollista, kun olen kuullut, että salimiehet ovat varsinaisia naistennielijöitä? Voinko siis koskaan saada hyväksyttäviä katseita kuntosalilta?
1177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Helsingins saleilla miehistä on homoja noin 25%. Ihan rauhassa voit harjoittaa mielihalujasi. Tartut vain lähimmästä kalusta kiinni suihkussa tai saunassa, niin sinulla on 25% mahdollisuus saada elämäsi panot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cuperes kirjoitti:

Halusiain yhdistää kuntosaliharjoittelun ja homouteni. Onko tämä mahdollista, kun olen kuullut, että salimiehet ovat varsinaisia naistennielijöitä? Voinko siis koskaan saada hyväksyttäviä katseita kuntosalilta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu