Illat Hyvinkäällä

oli sitten arki tai viikonloppu! Paras kaupunki olla ja elää ja ennenkaikkea pitää hauskaa. Ja mitä miehiä...... :)
3896
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ai noissa tyhjyyttä ammottavissa kuppiloissa, no jos ei paljon vaadi kaikki kelpaa:):)

Äänestä

Illat Hyvinkäällä on tosiaan yhtä juhlaa, kun muistaa vain pysyä kotona. Kotona on parasta musiikkia, ruokaa, juomaa ja seuraa.

Hyvinkään ravintola- ja baaritarjonta kun on aika onnetonta. Ruokaravintolat on kohtuullisia, mutta muuten meno on keskustassa aivan onnetonta.

PYSY SIIS KOTONA JA ILLAT HYVINKÄÄLLÄ OVAT TODELLAKIN YHTÄ JUHLAA! :)

Äänestä
  • kun se uusi loistelias kauan kaivattu kauppakeskus vihdoinkin saadaan.
    Miehetkin muuttuvat sillä hetkellä komeammiksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yhtä juhlaa kirjoitti:

oli sitten arki tai viikonloppu! Paras kaupunki olla ja elää ja ennenkaikkea pitää hauskaa. Ja mitä miehiä...... :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu