nahkatakin. Semmosen puvuntakin mallisen? Vähän niinkun Hutchilla Starskyssä ja Hutchissa.
Mistä saan stuilun
Musta Ritari
9271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
muotipalstalle, mutta siellä ei keskustella muusta kun sukkahousuista ja täällä pyörii enenmmän jengiä.
Siitä sarjasta tykkään enemmän Hutcista, Nahkatakki ostos täytyy harkita tarkaan! Muuten minkä väriset sukat sulla nyt on jalassa? kysyy Punainen Annan silmä:)
mites tälläinen,eikä näköjään ole kalliskaan;
http://www.kukunor.com/index.php?sid=15&pid=1005576&ser=19
Crow / Brandon Lee, nahkatakki
Siis komea palttoo (kuvassa) eikä hinnalla pilattu:) eikö aloittaja laita tätä mallia Mietintä Myssyyn.
idoli oli Hutch. Mulla on nyt harmaat sukat. Ai joo ja juon just shampnajaa onnistuneen projektin kunniaksia. :-) Mahtavaa.
näkönen, johan siinä mummot tiellä säikähtää. Mä olen treenannun sen verran paljon, että voisin olla pelottavan seksikäs tommosessa takissa ilma paitaa. ;-)
Tosiaankin aika seksikäs palttoo, mutta rajansa kaikella,siis (pelottava) Muillekin kuin mummoille !"Harmaa on hyvä sukkien väri" Katsoin muuten Tarkkaan aina Hutcin sukkien värin. silmien väri on kans mielenkiintoista:)
mullois ollu just semmonen mut ennätin lahjoittaa sen pois...kun ei mulla ihtellä sille juurkaan käyttöö ollu...harmi
ajattelin, että se olis ollut tosi coolin näkönen vielä kun olisin antanut hiusten kasvaa ja kapinoinut yhteiskuntaa vastaan olemalla seksikkään näköinen.