EROA GUZENINA-RICHARDSON

Vallan väärinkäyttäjä Guzenina-Richardson ansaitsee menettää paikkansa Ylen hallintoneuvostossa.

Jos ei nainen itse älyä erota, tulee Sdp:n tehdä asialle jotain.

En äänestä enää jatkossa Sdp:tä jos TUO nainen istuu Ylessä kunnallisvaalien aikaan.

HÄVETKÖÖN TEKOAAN JA EROTKOON!
4248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joutaakin, jos sillä enään on häpyäkään. ;=)) No minä en demareita äänestä muutenkaan, mutta teki se akka ilkeän tempun.

Äänestä

Tiedetään jo sun mielipide

Äänestä
  • kysytty mitään. Laita kone kiinni. Olet jo liiaksi aineissa. ;=))

    Äänestä

Mitä täm G-R. on oikein tehnyt? En ole jyvällä ollenkaan. Ehkäpä se vielä tässä selviää.

Ainakin hän on hyvin itsetietoinen nainen ja olen ajatellut, että hän menee vielä pitkälle tuolla politiikan tiellä.

En ole demari, mutta seuraan kyllä politiikkaa kaikkien puolueiden osalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


häpeän olla demari kirjoitti:

Vallan väärinkäyttäjä Guzenina-Richardson ansaitsee menettää paikkansa Ylen hallintoneuvostossa.

Jos ei nainen itse älyä erota, tulee Sdp:n tehdä asialle jotain.

En äänestä enää jatkossa Sdp:tä jos TUO nainen istuu Ylessä kunnallisvaalien aikaan.

HÄVETKÖÖN TEKOAAN JA EROTKOON!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu