Puhtaan,reilunpelin Joukkue !
Vain Pohjoisessa asuu sisu ja sitkeys !
Josta saimme nauttia taas tänään !
Ja Porilaisten Marssi ,(helsinki olkaa hyvä.)
Vain Pohjoisessa asuu sisu ja sitkeys !
Josta saimme nauttia taas tänään !
Ja Porilaisten Marssi ,(helsinki olkaa hyvä.)
Vastaukset 32
Vanhimmat
palkkia vierittämästä
eivät ole reilua peliä nähneetkään, sukeltelevia ja filmaavia neitejä, pelkkiä poronpaskan syöjiä kaikki tyynni. Joten kärpänraato, mene omalle palstallesi vinkumasta täältä!
samall pietill ko siekii.
Jote mittää et maha.
ja Oulussa asuu sisukasta porukkaa myö ei alennuta haukkuu toisii,vaikk joskus aihetta oiskii !
Jees Oulu !
perseestä ja syvältä sieltä, oulussa ei ole mitään sisua koskaan nähty, ei edes sota-aikana. Oululaisissa oli eniten käpykaartilaisia ruotsinkielisten jälkeen. Oulu on luuserien kaupunki! Itseasiassa kärpätkin on NHL-luuserien seura. Siis kärpät on koottu lähinnä nhl:sta maitojunalla takaisin tulleista pelaajista, säälittävää!
Puppelit eikä muutkaa ruuneperkin torttuihi tottuneeet valkolapasiset sota-aja aneemikot!
Meill on tääll Rovanieme Linja-Autoaseman säilytystilois viell se tulitikkupuntti joka jäi siltä Saksanpojalt v 1945.
Tiesit muute jot se ei olt issäis joka sen sähköpartakonnee keksi vaa se oll Eva Braun !
Siul tulloo vissii hampaita ku sie oot noi äkäbe åke,,koita märell rätis pyyhkii suutais jos se auttas,,
todelakaan te pohjoisen porohomot pärjää missään, siinä olet oikeassa! Rovaniemellä ei suomalaisia ole, saksalaisten äpäröitä te olette siellä kaikki.
,,on pääsi sisällä,ei maito-hampaissa.
Siull on pää ,mutt nii on nuppineulalkii,, sie ala viiltelemmää ranteitas joutesass,,,se alentaa
verepainetta,,,siull on sitä.
Toisaalta,,se on koirall oikee jot koppi vuotaa ja luu on kovaa,,
Älä poika raasu lyö päätäs seinää,,,ehi ovi !
alkaa pohjoisen pullamössöllä palamaan käämi, vituttaako noin paljon? Pyydä äitiäsi tekemään peräsuolihuuhtelu, saat pikuveljen, BUAHHHHAHHHHAAHHHHHAAAAAAAA!
mutta mulla ei seiso ja kaikki johtuu vain siitä ,että mun äitini,jolla on Sipoon pisimmät tissit,johtuen siitä että hän imetti minua vielä eiliseen asti,aiheutti minulle postraumaattisen pimppikammon !
Isä löi poikamaisille kapeille olkapäilleni ja sanoi:" Åke älä välitä ,,kyllä SOPULI SIALLE ANTAA,,
Olen siis sexsual-animal , vain kissoihin kiintynyt,,sori likat poistun lankkuaidan taakse.
Pelaako ne Oulun Tärpät jotain heinäkenkien pesäkiekko - kätkentää?
texstiä,,,,ho hoijaa,, sinuako ne lapsena pyysi malliksi julisteeseen jossa mainostettiin EHKÄISYPILLEREITÄ ? --vai oliko sekin Åke ?
Turha luulla että kaikki Bluesin kannattajat on etelä-Suomesta. Täällä Helsingissä etäkärpät juhlivat Kärpän Suomen mestaruutta! Jee. Hyvä Kärpät!
taidatte ola etäluusereita. mitäs te yleensä täällä etelässä majailette? Paras kun painelisitte mitä pikimmin sinne POHJOISEEN. Voitte laulaa mennessänne, oi maamme POHJOINEN, POHJOINEN, POHJOINEN, POHJOINEN....PORO SULOISIN, SUN PERSEES MAKOISIN jne...
laulaa,,, Pohjoisen poika pani sua pataan 100 -0 sulla on 15 v jutut ja 10 v käsiala.
jolla persekin on kuin pienoiskiväärinlukko.
ja naama kuin venäläisen pommikoneen rahastajalla. ? hi he haaaa.
pohjoisen homppelipojat pankoot porojaan niinkuin tähän asti. Sun juttus on niinkuin äidilläsi. Käsialastani minut tunnetaan ja sekös sinua riepoo, kurja lappalainen, hehheee. niinpä niin, tiedän panohalunne, hahhahhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
seksuaalisen poikkeavuuden liimautuvan toisiinsa kuin hanuri ja hattu.
poika imee tosin kuin oikosulkuinen pölyimuri,,mutta onpahan iästä päätellen ,aikaa opetella, Upsalassa on sosiaalinen tilaus tuollaisille Åkeille.
olen ilmoittanut häiriköinnistäsi ylläpidolle
Me olemme ilmoittaneet sinut kenneliin.
säälittävä luuseri olet, kuten muutkin kärppäläiset! Et siis kestänyt aloittamaasi leikkiä. Perseestä olet ja syvältä sieltä. Olisi sinun kannattanut mennä omalle palstallesi niinkuin ensimmäisessä viestissäni kehoitin!!! Tämä ei ole kiekkopalsta!
Noin karkea kielenkäyttö ei sovi tänne jotka on keskustelun sääntöjen vastaista.
-Kirjoittaa tai kuvata karkeaa pornografiaa
Haen kohta moderaattoriksi niin saadaan sulle IP-bänni.
sheriffitkin kuumaksi.
Åkelle pikku sakko ja Kärpille kultaa !
kirjoittelet tänne lappalainen? Poronpanemisen kuvaus on säädytöntä( vaikkakin se kuuluu normaaliin arkeenne siellä) Kärpät, poronpanemisen POHJOINEN mestari!! Onneksi olkoon myös minun puolestani!
läinen!
niin "entinen", jos olisit entinen, olisit espoolainen! Taitaa olla äitiä ikävä ninkuin Viuhkolalla?
Hieno peli ja upea ilta,,,jota ei himmennä yhtään urvelon åken siivoton kielenkäyttö, (puberteetti aika on lapselle tuskainen )
välillä leikkuuttamassa munat pois, "tampereen tyttö", HAHHAHHHAHHHHAHHHHAAAHHHHAAAA Milläs nyt poroja hoitelet?!
bengt åke ei osaa laittaaa kun alapään retoriikkaa pitkillä "muka" nauruilla, kaksimieliset huuhailut ei naurata ketään , vastapuoli pisti sensijään hienoja käänteitä täynnä olevaa tekstiä eik sortunut nimittelyyn , niinkuin pikku åke teki, åkella on vielä matkaa taivallettavana ennenkuin teksti oikeesti naurattaa. Eit åke kelpaa edes kunnon sparrariksi.
asiahan on niin että sinä somalin häpäisemä itket ja se on tarkoituskin. MINÄ täällä nauran, sinä itket! BUAHHHHAHHHAHHHAHHHHAAAAAAAA! Kuten näet. Sinusta ei ole naurajaksi, itkuvirsien esittäjäksi sovit, olethan kärppäpaska!
MEKASTATTE?
o u l u on e t e l ä s s ä !! !
JALAT OIKEIN TAHTONUT MAAHAN TAVATA.
ÅÅKKE KOTIIN JA SASSIIN ÄITI OOTTAA JO.
lååkke auttaa ja vahvistaa, osta kalanjätemaksaöljyy ja viisastaa ja matkaan saattaa höwelin käytöksen, sillä jäykkänä pitää olla ,vaikka käytöksen avulla.
Kyllä ne tytöt varmasti öökke poikaa opettaa kun se aika tulee,,,,,,,,,20 v päästä(tasaisen taulukon mukaan )
et sillee,,,ja näillä mennään,!