Maria ja Mikko

Ihanaa!!! Maria ja Mikko selviytyivät jatkoon! Upeaa! Rumba oli minun mielestä upea, ja Maria siinä puvussa.. Huhhuh!!!

Maria ja Mikko voittoon!!
4613
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pisteitå, kun ei jaksa kiinnostua Mariasta. Mikko on tosi totinen, kaikesta huokuu, ettei kemiat Marian kanssa oikein skulaa. Mikko on kunnianhimoinen ja pätevä, olisi ainesta parempaan.

Äänestä
  • Näin on. Mikon kaltaisen aikuisen miehen sytyttämiseen tarvitaan aikuinen nainen, ei kaksvitosta hihittelevää pikkutyttöä.

    Äänestä

  • Tuire2 kirjoitti:

    Näin on. Mikon kaltaisen aikuisen miehen sytyttämiseen tarvitaan aikuinen nainen, ei kaksvitosta hihittelevää pikkutyttöä.

    ihme kun Mikko ei syty Mariaan kun viime vuonna lehdistö esitti näitä suheväittämiä Mikon ja Sarin kesken. Pakkohan miehen on ottaa vähän etäisyyttä tanssipartneriinsa.

    Ja yhtä lailla hihittelevä muistaakseni Sarikin oli, vaikka ikää mittarissa on enemmän kuin Marialla.

    Äänestä

  • se nyt kirjoitti:

    ihme kun Mikko ei syty Mariaan kun viime vuonna lehdistö esitti näitä suheväittämiä Mikon ja Sarin kesken. Pakkohan miehen on ottaa vähän etäisyyttä tanssipartneriinsa.

    Ja yhtä lailla hihittelevä muistaakseni Sarikin oli, vaikka ikää mittarissa on enemmän kuin Marialla.

    ihmistuntemus ja näen että Mikko arastelee osoittaa tunteitaan Marialle. Maria on niin sweet!
    Musta tuntuu että ei välttämättä ole hyvä asia että tanssijoiden puolisot roikkuvat katsomossa. Omaa keskittymistäni ainakin häiritsisi paljon. Onkohan Marian mies mustis ja Mikon vaimo myös? Se viimevuotinen suhdespekulaatio oli ihan älytöntä. Sari varmaan olikin ihan lääpällään Mikkoon mutta täytyy sanoa että ruma muija Sari on ainakin ilman meikkiä Mariaan verrattuna.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Faniiii kirjoitti:

Ihanaa!!! Maria ja Mikko selviytyivät jatkoon! Upeaa! Rumba oli minun mielestä upea, ja Maria siinä puvussa.. Huhhuh!!!

Maria ja Mikko voittoon!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu