Sauvakävely seuraa

Sain joululahjaksi kävelysauvat ja vihdoinkin pitäisi alkaa käyttämään niitä. Olisi mukava saada sauvakävelylle iltapäivisin/iltaisin lenkkiseuraa.
t: lonelyrider
4592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No heips!
En tiedä nimimerkistä päätellen oletko mies vai nainen :) mutta meitä olis useampi naisihminen lenkkiseuraa vailla, kun katsot alempia viestejä.Jos saadaan jotain aikaiseksi, olisitko kiinnostunut, vai haluatkos oikein reippaalle lenkille sauvoinesi?
Jostainhan se on aloitettava.

Äänestä
  • Minä myös tulisin, en vaan tiedä miten tässä pitää toimia, että saadaan joku paikka ja aika sovituksi mistä lähdetään. Asun lähellä pääterv.
    asemaa.

    Äänestä

  • Missä, milloin kirjoitti:

    Minä myös tulisin, en vaan tiedä miten tässä pitää toimia, että saadaan joku paikka ja aika sovituksi mistä lähdetään. Asun lähellä pääterv.
    asemaa.

    Hei, alempana viestiketjussa; lenkkiseuraa, on nyt ehdotus ajasta ja paikasta.

    Äänestä

  • Ojamolla kirjoitti:

    Hei, alempana viestiketjussa; lenkkiseuraa, on nyt ehdotus ajasta ja paikasta.

    Tervehdys. laffet=minä, n. 30v rumemman sukupuolen edustaja Lohjan keskustasta.

    Milloin/missä lähdetään lenkille?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


laffet kirjoitti:

Sain joululahjaksi kävelysauvat ja vihdoinkin pitäisi alkaa käyttämään niitä. Olisi mukava saada sauvakävelylle iltapäivisin/iltaisin lenkkiseuraa.
t: lonelyrider

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu